Oblečenie pre priaznivcov mágie

Mikiny sú ideálnou voľbou oblečenia, keď sa chystáte ísť niekam von, ale chcete sa cítiť pohodlne. Naše oblečenie nemusí byť len neutrálnej farby bez nejakého odkazu alebo zaujímavého motívu. Oblečte si magické oblečenie, ktoré vám bude pripomínať, že čarodejnícka séria s mladým kúzelníkom si zaslúži byť videná aj vo vašom šatníku. Ak ste veľkým fanúšikom tejto čarodejníckej série, tak si môžete urobiť radosť tým, že si kúpite nejaké oblečenie s motívom harry potter.

Moderná mikina

Ak hľadáte nejakú originálnu vestu, bundu alebo veselú mikinu, ktorú by ste mohli nosiť počas chladnejšieho obdobia, tak si môžete vybrať nejakú bavlnenú mikinu. Harry Potter mikina vás môže prekvapiť a potešiť, najmä pokiaľ má kapucňu a je z príjemného materiálu. Mikina Harry Potter môže mať navyše potlač s logom školy mladých kúzelníkov, ktorá je presnou kópiou podľa originálnej predlohy.

Voľnejší strih

Veľkosť mikiny si vyberajte podľa veľkosti svojho oblečenia. Ak však máte radšej voľnejší strih, pre ktorý sú mikiny ideálne, tak si môžete vybrať aj o jednu veľkosť väčšiu vevselú mikinu. Vždy si však pozrite to, aký ma mikina strih, a aké sú jej rozmery. Nie vždy sa môžu rozmery oblečenia stotožňovať s veľkosťou, ktorú nosíte. Harry Potter mikina by mala mať voľnejší strih, aby vám lepšie sadla a bola pohodlná na denné nosenie.

Farebné prevedenia

Oblečenie, ktoré nosíme o nás veľa napovie. Rovnako je to aj s výberom farieb, pokiaľ však preferujete tmavé a viac neutrálne farby, ktoré sa budú jednoducho kombinovať s iným oblečením, tak nemusíte zostávať len pri čiernej farbe. Veselá mikina Harry Potter sa predáva aj v iných farebných prevedeniach. Najtypickejšou alternatívou je Harry Potter mikina v tmavej burgundy, čo je typická farba čarodejníckych plášťov a oblečenia. Táto farba je veľmi modernou a je vhodná pre mužov, ale aj pre ženy či dievčatá. Mikina Harry Potter zvykne byť skôr ladená vo farbách, ktoré sú typické pre filmové uniformy a oblečenie čarodejníkov. Pokiaľ by ste sa teda nevedeli rozhodnúť, ktorá farba sa vám páči, tak sa inšpirujte štýlom čarodejníkov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *