Cesta k lepšiemu…

Ekológia a ekologické zmýšľanie je každým rokom potrebnejšie. Naša planéta je zamorená odpadom, ktorý vytvárame práve my – ľudia. Nemôže to však zostať bez následkov, raz prídu a odnesieme si to opäť iba my – ľudia. A do tejto skazy so sebou stiahneme aj živočíchy celého sveta.

Práve takýto negatívny jav sa stal dôvodom, prečo začať distribuovať a ponúkať obaly na jedlo, ktoré budú šetriť do najvyššej možnej miery životné prostredie, v ktorom chce nejeden z nás, určite prežiť ešte niekoľko rokov. Bio obaly sú dostupné pre každého, a tak môže začať každý v prvom rade od seba. Samozrejme, keby sa tieto gastro obaly začali využívať v reštauráciách, ich pozitívny dopad by bol, nepochybne, markantnejší. 

Čo to vlastne je?

Je dôležité vyzdvihnúť, že bio obaly sú vhodné na balenie akýchkoľvek druhov potravín. Práve preto sú takéto prírodu šetriace obaly na jedlo vhodné nielen do reštaurácií, ale svoje uplatnenie nájdu aj v kaviarni, bufete alebo potravinárskom priemysle. Ekologické zmýšľanie je dnes jedným z popredných trendov, a tak aj súčasný moderný zákazník ocení túto vašu snahu. Podstatou všetkého je fakt, že gastro obaly sú kompostovateľné, takže nijako nezaťažujú životné prostredie a okolitú prírodu. Benefitom je tiež to, že ich zákazník vie plnohodnotne využiť ešte aj vo svojej domácnosti. Bio obaly si nevyžadujú vysokú investíciu a napriek tomu urobia vám a vášmu biznisu perfektnú reklamu. Môžete si ich nechať potlačiť napríklad svojím logom a postupne sa tak dostať do podvedomia ľudí. 

Dostupné sú boxy na koláče, donuty, burgery, cestoviny, dokonca aj boxy na pizzu v tvare trojuholníka. V ponuke sú tiež škatule s priehradkami, okienkami, skladacie boxy a nádoby na polievku. Tieto obaly na jedlo vo vašich zákazníkoch vyvolajú asociácie s prírodou, ekologicky čistými a zdraviu prospešnými produktmi. Budú sa k vám chcieť vrátiť znova!

EKO

Značka EKO je celosvetovo známa a len málo ľudí dnes ešte nerozumie, čo predstavuje. Ide predovšetkým o produkty, ktoré sú v súlade s prírodou. Sú teda vyrábané, distribuované, skladované a ponúkané zákazníkom tak, že ani v jednej z týchto fáz nezasahujú do prirodzeného chodu životného prostredia. Gastro obaly dokonca neohrozujú našu planétu ani v momente, keď už splnili svoju úlohu. Rozložia sa a nezanechávajú za sebou zbytočný odpad. Plast sa natoľko votrel do našich životov, že objaviť nový lepší svet bez neho a zbaviť sa našich návykov je až neuveriteľne náročné. Buďte však trpezliví a prispejte svojou troškou. Objavte benefity, ktoré bio obaly prinášajú!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *