Ako vybrať darček pod stromček, ktorý zaručene poteší!

Vianoce sa blížia. Mnohí z vás už zaručene rozmýšľajú nad tým ako príjemne prekvapiť svojich blízkych a uspieť s vybraným darčekom pod vianočným stromčekom. Myslím, že každý z nás pozná ten pocit, keď dostanete niečo, čo vôbec nepotrebujete, či sa vám to absolútne nepáči. Nie je to príjemné pre nikoho. Ani pre toho, kto darček dáva ani pre toho, kto ho prijíma.

Je samozrejme nad slnko jasné, že niektoré darčeky nie sú pre niekoho vhodné. Tak ako sa napríklad  erotické poviedky nehodia pre vašu prababičku, drvič konárov vašu mamičku a ani  lyžiarkynebudú dobrým darčekom pre vášho partnera, ktorý až tak neobľubuje zimné športy a lyžuje v podstate len kvôli vám a kolíska pre bábiku je pre vašu 12 ročnú dcéru tiež už asi tak trochu pasé. Existujú vôbec nejaké všeobecné rady či odporúčania, ktoré by nám mohli pomôcť v tom vybrať zaručene darček ktorého obdarovaného nesklame? Ak sa aj vy každoročne trápite s výberom vianočných darčekov neváhajte a nechajte si poradiť:

LEN DVE rady ako vybrať vianočný darček. Viac nepotrebujete:

1. Rozprávajte sa s ľuďmi a počúvajte ich. Povedia vám to samy:

Žeby to bolo skutočne až takto jednoduché? Ja myslím, že vo väčšine prípadov áno. Ľudia často povedia úplne samy, to, po čom ich srdce piští. Stačí sa s nimi len rozprávať a pozorne ich počúvať. Občas ich možno naviesť pár doplňujúcimi otázkami.

2. List ježiškovi

 S deťmi je to s darčekmi väčšinou úplne najjednoduchšie. Napíšu či nakreslia list ježiškovi a je to. Prečo by však list ježiškovi mali písať len deti? Navrhnite to vašim blízkym, uvidíte, že budú nadšení a hneď budete mať na výber niekoľko možností na darčeky, ktoré zaručene potešia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *