Nový priateľ

prechadzka po plazi

Máte nového priateľa? V každom prípade gratulujeme. Prichystali sme si však pre vás pár rád, ktoré by sa vám mohli hodiť, v závislosti od toho, do ktorej skupinky sa zaradíte.

Skupina A.

Ženy, ktoré zásadne opúšťajú tých starých frajerov, až v momente, keď už majú nového, alebo už skoro majú nového. Ženy, ktoré proste nevedia byť vo vzťahu a sústavne prechádzajú z jedného do druhého. Ak ste vo fáze zamilovanosti, určite sa vám zdá všetko ružové a nemáte potrebu čokoľvek riešiť. Napriek tomu si dajte pozor na týchto pár nasledujúcich vecí.

  • Dajte si pozor na mená. Už nie raz sa nejednej žene stalo, že si poplietla meno svojho nového miláčika s tým starým… Najhoršie je to pri sexe. Ale ani pri nakupovaní sa váš terajší nepoteší. Dávajte si pozor. Myseľ je zradná, funguje totiž v návykoch.
  • Váš nový priateľ je INÝ ako ten starý. Ak mal váš priateľ rád nábytok na mieru, myslím, že váš nový bude zásadne milovať IKEU. Nesprávajte sa k nemu preto rovnako ako k tomu starému. Určite budete mať tendencie, to robiť a možno tiež budete očakávať rovnaké reakcie ako u vášho bývalého. Nerobte to, naučte sa , čím skôr, tým lepšie, že každý muž je iný a ten váš nový má zaručene iné potreby

Skupina B

Ženy, ktoré boli dlho samy. Do tejto skupiny patria ženy, ktoré si zvykli na čas pre seba a môže byť pre nich ťažké vzdať sa ho. Ak patríte medzi ne, dajte si pozor na tieto veci:

  • Do vzťahu je potreba investovať, svojím časom, energiou a pozornosťou. Výsledok určite stojí za to, ale chvíľkami to môže byť pre vás, hlavne na začiatku náročné.
  • Budete mať na seba, na svoje krúžky, či kamarátov trochu menej času. Nepodceňujte to. Jeden krát do týždňa s frajerom na hlboký vzťah určite nestačí
  • Niečo budete musieť obmedziť, možno to budú vaše každotýždenné rituály s kozmetikou tiande alebo welness víkendy. Pripravte sa na to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *