Môj svet fantázie

Vo svete fantázie si môžete vymyslieť úplne všetko. A keď vravím úplne všetko, myslím tým fakt VŠETKO. Predstavte si, že by ste si mohli vymyslieť svety, čo svety – to je málo, celé nekonečné vesmíry podľa svojej fantázie. Ale počkajte, veď my predsa môžeme. Svet fantázie nie je predsa pred nikým ukrytý. Tak teda poďme na to.

V mojom svete by bola veľká zábava. To by bol jeho základ. Nikto by sa nikdy nemračil, nehádal a nebil. Všetky by sa usmievali a boli k sebe dobrý. Veľa by sa vtipkovalo, ale tak milo, nie sarkasticky. Všetok nábytok by bol nábytok na mieru. Určite je na svete veľa oveľa horších vecí, ale keď vám gauč zabraňuje k pohodlnému otváraniu balkónových dverí, nie je to veľmi príjemná záležitosť.

Existovala by iba shisha. A ich kvalita by spočívala v tom, že by neboli zdraviu škodlivé. Ba čo viac! Oni by tomu zdraviu vyslovene prospievali. Boli by vyrobené so špeciálnych zdravých, voňavých byliniek a boli by ešte špeciálne rozdelené na rôzne druhy, podľa toho, čomu presne by mali zdravotne pomôcť. Od nádchy, cez chrípku až po rakovinu. To si len predstavte to liečenie. Sedíte v pohodlnom kresle na balkóne, čmudíte si pod nos a ešte vás to aj lieči.

Zem by bola zdravá, zelená a plná prírody. Betónové mestá by v podstate neexistovali. Mali by sme dostatok stromov a včiel a celý svet  by mal dostatok jedla pre všetkých. Všetci by mali všetko a nikdy by neboli vojny. Neboli by školy a ľudia by sa učili jeden od druhého. Nebo by nebolo len modré, ale malo by farby dúhy cez deň a v noci by sme videli nekonečné vesmíry, farebné hmloviny a planéty. Všetko by to od nás bolo tak nejako bližšie. Mohli by sme bežne cestovať na vyhliadkové cesty na vedľajšie planéty alebo len tak mliečnou dráhou.

Tak taký by bol môj svet. A čo ten váš?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *